WNĘTRZA

Luba! Tak wołali na mnie znajomi z podstawówki. Pseudonim od panieńskiego nazwiska Lubecka.
Dorastałam jako Luba w dzieciństwie obfitującym w radość, miłość i feerię barw. Pamiętam ciepły dom pełen bieli z pachnącą drewnianą podłoga i zawsze uśmiechniętą buzię mamy… Dane mi było wychowywać się w najwspanialszym domu na Ziemi, a było tam zaledwie 36 m kw przestrzeni. Kawalerka w bloku z płyty, którą dumnie nazywałam Domem.
Dzisiaj jestem architektem wnętrz. Pomagam ludziom tworzyć ich prywatne przestrzenie w oparciu o indywidualne potrzeby.
W jakim stylu projektuję? W takim, który pasuje Klientowi niczym szata skrojona na miarę jego potrzeb i trybu życia.
Najchętniej tworzę wnętrza nowoczesne, proste i funkcjonalne. Doprawiam je często szczyptą przeszłości, która wypełnia dom duszą. To trochę jak magia – wyczarowywanie piękna z niczego. Nie wyjdzie, jeśli robi się wnętrza na pokaz, dla sąsiadów. Razem z Klientem szukam więc tego odpowiedniego zaklęcia, pasującego tylko do niego. To jest cały sekret sukcesu.

MEBLE DZIECIĘCE

Z myślą o mamusiach i ich pociechach stworzyłam kolekcję mebli Puzzle System. Jest to linia mebli, których główną cechą jest to, iż składają się bez użycia narzędzi i dodatkowych elementów łączących. Poszczególne elementy mebla pasują do siebie niczym puzzle, dzięki czemu mebel składa się szybko i przyjemnie.
W swojej ofercie posiadam także inne propozycje meblarskie dla najmłodszych. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.