Louba | LOUBA
222
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-222,page-parent,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.4,fs-menu-animation-line-through,popup-menu-text-from-top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
JAK PROJEKTUJE LOUBA

Cześć. Jestem Louba (czyt. Luba)- tak wołali na mnie od czasów podstawówki. Wyrosłam w domu pełnym miłości i ciepła. Mama dbała o każdy detal, a nasze małe mieszkanko wyglądało bajkowo i przytulnie. Przemeblowanie było średnio raz w miesiącu i tak przesiąkłam miłością do urządzania wnętrz : )

Dzisiaj projektowanie wnętrz jest moją pasją oraz najprzyjemniejszym wyzwaniem.  Każdy projekt jest inny, tak jak różni są użytkownicy, ale jest z pewnością wiele wspólnych elementów tj. funkcjonalność, minimalizm formy, ciepło i detale.

Lubię autentyczne wnętrza, stąd wypełniam je elementami skrojonymi specjalnie na potrzeby klienta. Staram się by nawet dodatki nie były pustymi dekoracjami, stąd sięgam pamiątki z podróży, rysunki dziecięce czy rodzinne fotografie. Zależy mi na tym by dom oddawał charakter użytkowników i służył im wygodną i ergonomiczną przestrzenią.

Wnętrze przestrzeni mieszkalnej jest niebywale ważną rzeczą, a jednocześnie pozostaje tylko tłem dla tego co najważniejsze- MIŁOŚCI : ) Jesli Ona panuje w domu to jest spokój i harmonia i wtedy można powiedzcieć, że projekt wnętrza jest udany i kompletny.

Zatem czujmy się swobodnie w naszych domach, nie bójmy się plam i wytartych siedzisk, śladów pieska i odbitych rączek na ścianach.  Niech dom żyje razem z nami!

Zapraszam do współpracy przy wspólnej kreacji prywatnego kawałka świata : )